Липпия сладкая Ліппія солодка (Lippia Dulcis)

  • 0.00 грн
  • Наличие:Есть в наличии
  • Производитель: Украина
  • Модель: 1264



Багаторічна сланка рослина, з красивим і дуже запашним овальним листям і дрібними білими квітами, містить підсолоджувач ернандульцин, який в 500 разів солодше цукру. Нагадує смак стевії, але набагато солодший і насичений ефірними маслами, а також не залишає післясмаку, характерного для стевії. Невибаглива, легко вирощувати як у відкритому грунті в теплу пору (в тіні), так і в будинку або теплиці. Використовують як підсолоджувач, ароматизатор і лікарську рослина. Вирощують через розсаду, висіваючи насіння в березні-квітні. Схожість насіння генетично низька, рекомендується замочувати в стимуляторах. Найсолодші листя виростають при температу-рі не нижче 25 градусів, при помірному внесення азотних добрив. При нестачі тепла та світла зміст солодких речовин в листках істотно знижується, мало їх і в старому  листі.

Багато в ній аскорбінової кислоти і ефірного масла. Інгаляції з застосуванням її листя допомагають боротися із застудою, кашлем, бронхітом, бронхіальною астмою.

Источник: https://flexi.com.ua/?p=11886
© https://flexi.com.ua/


іппі солодка є багаторічним вічнозеленим стелеться рослиною. Вона отримала не таке широке поширення як стевія медова, проте завдяки солодкому смаку листя і деяким цілющими якостями її культивують у багатьох країнах світу любителі лікарських рослин.

Источник: https://flexi.com.ua/?p=11886
© https://flexi.com.ua/


нгаляції зі свіжими листям липпии застосовують у народній медицині при лікуванні застуди, бронхіту та астми. Відвар липпии допомагає при шлункових кольках. А якщо квітка рослини розжувати і прикласти до хворого зуба, він зніме біль.

Джерело: https://prioritet.ks.ua/lippiya-sladkaya-poleznye-svojstva/
© https://prioritet.ks.ua/


Кількість підсолоджувача в листі та молодих стеблах ліпії багато в чому залежить від умов вирощування та віку рослин. Найбільш солодке листя розташоване в центральній частині пагонів і виросло при температурі 23–25 °С. При нестачі світла і тепла кількість підсолоджувача в листі зменшується, в старому листі його теж мало.

Читать дальше здесь: https://www.ogorodnik.com/articles/roslyny-dlya-nastroyu-rozmaryn-cytronela-ta-lipiya-na-pidvikonni


Навесні ліпію можна висаджувати в садок і дати їй рости, як вона захоче. Пагони стеляться по землі і швидко пускають коріння. Тому якщо вам не потрібні нові рослини, зробіть опори для пагонів або підв'яжіть, і вони будуть рости вгору. За літо ліпія пишно розростається, її пагони можуть досягати 1 м заввишки. Ліпія любить родючий ґрунт, регулярний полив і тепло, віддає перевагу розсіяному освітленню. За сприятливих умов рослина рясно покривається дрібними білими квітками. На сонці ліпія цвіте неохоче, її листя набуває жовтувато-рожевого забарвлення, пагони не розвиваються. Квітки самозапильні і утворюють насіння, яке практично не сходить. Кількість підсолоджувача в листі та молодих стеблах ліпії багато в чому залежить від умов вирощування та віку рослин. Найбільш солодке листя розташоване в центральній частині пагонів і виросло при температурі 23–25 °С. При нестачі світла і тепла кількість підсолоджувача в листі зменшується, в старому листі його теж мало.

Читать дальше здесь: https://www.ogorodnik.com/articles/roslyny-dlya-nastroyu-rozmaryn-cytronela-ta-lipiya-na-pidvikonni




Написать отзыв

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Липпия сладкая