Про нас

Ласкаво просимо до інтернет-магазину саджанців Урожай с Надеждой!

Тут ви можете купити саджанці та розсаду садових рослин.

   

          Ми гарантуємо відмінний посадковий матеріал, захист від пересортиці та дбайливий сервіс для вас! Прийом замовлень в інтернет-магазині саджанців здійснюється цілий рік! Надсилання замовлень здійснюється щотижня.


3 факти про нашу роботу:

  • Саджанці якісно упаковані та легко переносять транспортування.
  • Вирощуються всі саджанці в Україні, тому легко приживаються та проходять акліматизацію.
  • Якість посад матеріалу, рівень сервісу та асортименту – ми працюємо над цим щодня!


         «Урожай с Надеждой» - це зручний та простий інтернет-магазин, здатний запропонувати своїм клієнтам гарний асортимент саджанців. Серед продукції, представленої в каталозі, ви зможете знайти саджанці персика та абрикоса, смородини, малини, лохини, ожини, журавлини, а також розсаду багаторічних квітів для альпійської гірки. Завдяки доступним і прийнятним цінам, кожна людина зможе виростити на своїй ділянці цілий фруктово-ягідний сад, який навесні радуватиме цвітінням, а влітку, восени та взимку – смачними та корисними плодами.

       Для всіх садівників та власників дачних ділянок наш інтернет-магазин пропонує саджанці та розсаду, які були вирощені в нашому розпліднику та є лише екологічно чистим посадковим матеріалом, який не містить різних стимуляторів росту, що так часто використовуються при вирощуванні саджанців.